Four Smog Filtr Antysmogowy 160
  • Four Smog Filtr Antysmogowy 160
  • Four Smog Filtr Antysmogowy 160

Four Smog Filtr Antysmogowy 160

5 670,79 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Filtr antysmogowy kanałowy na średnicę rury 160. 

Filtr Four Smog przeznaczony jest do precyzyjnej filtracji powietrza w budynkach mieszkalnych oraz innych przestrzeniach tj. biura, przedszkola czy kawiarnie. Puszka filtra wyposażona jest w filtr wstępny o klasie filtracji G4 i filtr absolutny o klasie H13 lub E11. 

Sercem układu filtracyjnego jest filtr absolutny zapewniający niemal 100% ochronę przed mikrocząsteczkami takimi jak roztocza, pyłki, zarodniki pleśni czy grzybów w tym również przed szkodliwym pyłem określanym mianem smogu PM10 i PM2,5.

Oprócz samego filtra absolutnego For SMOG składa się z elektronicznego układu równoważącego przepływ powietrza, wstępnej sekcji filtracyjnej oraz sygnalizacji 

Równoważenie przepływu polega na zwiększaniu podciśnienia wraz ze wzrostem stopnia zabrudzenia filtra. Pomiar ciśnienia oraz regulacja jest stała i trwa aż do momentu krytycznego, czyli chwili, w której należy wymienić wkład filtracyjny. O konieczności wymiany wkładu sygnalizuje czerwona kontrolka. Zielona kontrolka natomiast, wskazuje stan normalnej pracy urządzenia.

Parametry Techniczne:

100 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: