KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI
  • Nowy

KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW WIFI

3 742,00 zł
Brutto
Ilość
Poprzednia najniższa cena: 3742

Klimatyzator serii NORDIC FLEXIS Plus wyposażony jest dodatkowo w grzałkę tacy ociekowej. Grzałka tacy ociekowej w standardzie w jednostce zewnętrznej umożliwia wydajniejsze ogrzewanie pomieszczeń przy energooszczędnych parametrach pracy. Klimatyzator NORDIC FLEXIS Plus może pracować w trybie grzania przy temperaturze zewnętrznej osiągającej, nawet -25°C.

KLIMATYZATOR HAIER NORDIC FLEXIS PLUS 3,5 KW -25'C

Produkty HAIER NORDIC Flexis Plus znajdują sia nowej liście zielonych urządzeń i materiałów (ZUM) w kategorii "POMPY CIEPŁA TYPU POWIETRZE/POWIETRZE", które spełniają wymagania techniczne określone w programie „Czyste Powietrze”.

Klimatyzator NORDIC FLEXIS Plus Black Matt z technologią STERYLIZACJA UV-C może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%*. Skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona certyfikatem Texcell – dowiedz się więcej.

Klimatyzatory serii NORDIC FLEXIS to urządzenia stworzone specjalnie do ogrzewania. Grzałka tacy ociekowej w standardzie w jednostce zewnętrznej pozwala się cieszyć wydajnym ogrzewaniem pomieszczeń przy energooszczędnych parametrach pracy.

Klimatyzator NORDIC FLEXIS Plus może pracować w trybie grzania przy temperaturze zewnętrznej osiągającej, nawet -25°C.

Urządzenia w standardzie posiadają Czujnik Eco, który jest odpowiedzialny za oszczędność energii, czujnik bada obecność człowieka w dwóch obszarach na zasięgu 8 metrów; pozwala to na dystrybucję nawiewu w pożądane miejsce w pomieszczeniu.

Dodatkowo klimatyzatory NORDIC FLEXIS posiadają sterowanie Wi-Fi w standardzie, które może odbywać się za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Dzięki kompaktowej budowie, poziom hałasu urządzenia może być obniżony nawet do 17 dB(A). Urządzenia posiadają również funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku.

Sterylizacja UV-C

STERYLIZACJA UV-C (2).jpg

Technologia STERYLIZACJA UV-C może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.99%*. Skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona Certyfikatem Texcell.

Lampa o działaniu dezynfekującym naświetla promieniami UV-C przepływające przez klimatyzator powietrze, oczyszczając je z wirusów i bakterii. Funkcja STERYLIZACJA UV-C jest bezpieczna dla zdrowia człowieka, ponieważ promienie nie wydostają się poza urządzenie.

Technologia STERYLIZACJA UV-C w klimatyzatorach Haier może skutecznie chronić przed wirusami i bakteriami.

---

Grzanie do -25°C

Technologia zastosowana w klimatyzatorach serii NORDIC pozwala cieszyć się wydajnym ogrzewaniem przy zachowaniu energooszczędnych parametrów pracy.

Wbudowana grzałka tacy ociekowej w agregacie zapobiega zamarzaniu skroplin i umożliwia pracę systemu w bardzo niskiej temperaturze otoczenia, nawet do -25°C.

---

Self Hygiene

Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.

Bakterie w kontakcie z jonami srebra są niszczone i zahamowany jest ich dalszy rozwój.

Jony srebra posiadają właściwości higieniczne i antyseptyczne dlatego też jony srebra zaaplikowane na powierzchnię komponentów klimatyzatora stanowią skuteczną powłokę antybakteryjną.

Funkcja Self Hygiene jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio się przekłada na jakość wywiewanego powietrza.

Klimatyzator HAIER NORDIC Flexis Plus 3,5 kW -25'C Klasa energetyczna- chłodzenie A+++

---

Self Clean

Self Clean to technologia samoczyszcząca, która umożliwia sprawniejsze i wygodniejsze użytkowanie klimatyzatora.

To rozwiązanie polega na usuwaniu gromadzących się zanieczyszczeń na parowniku.

Wilgotne powietrze zamrażane na powierzchni wymiennika ciepła usuwa osad w momencie rozmrażania.

Zabrudzenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora sprzyjają rozwojowi bakterii, wpływają na jakość powietrza w pomieszczeniu i obniżają zdolność chłodniczą nawet o 15-30%.

Self Clean zapewnia wysoką wydajność energetyczną i zachowuje urządzenie w czystości.

Klimatyzator HAIER NORDIC Flexis Plus 3,5 kW -25'C Moc ogrzewania 5200 W

---

Czujnik ECO

Efektywny czujnik ECO pozwala zaoszczędzić energię elektryczną jednocześnie oferując komfort i wygodę.

Inteligentny czujnik wykrywa obecność człowieka oraz monitoruje jego ruchy i sprawia by nawiew powietrza nie odbywał się bezpośrednio na użytkownika.

W przypadku gdy czujnik ECO wykryje nieobecność człowieka w pomieszczeniu, automatycznie przejdzie w stan spoczynku, nie powodując strat energii.

Klimatyzator HAIER NORDIC Flexis Plus 3,5 kW -25'C Zakres klas efektywności energetycznej A+++ - G

---

Sterowanie Wi-Fi

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

Zdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu.

Codzienne sytuacje, które towarzyszą w życiu są inspiracją marki Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań.

Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne, ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym, dzięki temu możliwy jest wgląd oraz dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora.

Co ważne, możliwe jest konfiguracja wielu urządzeń. Dodatkowo system sterowania Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowy oraz monitorowanie zużycia energii elektrycznej przez domowy system.

W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego.

Klimatyzator HAIER NORDIC Flexis Plus 3,5 kW -25'C Moc chłodzenia 4000 W

---

 Bardzo cicha praca 28 dB(A)

Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom przepływu powietrza oraz po przez zoptymalizowany przekrój wentylatora.

Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 17 dB(A), dzięki temu  mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu.

Dodatkowo klimatyzatory posiadają różne tryby pracy, np. tryb QUIET, który oferuje pracę klimatyzatora na możliwie najniższym poziomie hałasu.

---

Dodatkowe informacje

Informujemy, że sprzedaż klimatyzatorów odbywa się wyłącznie do podmiotów posiadających wymagany prawem certyfikat F-Gaz.

W przypadku zakupu klimatyzatorów należy podczas zakupu przesłać wypełnione oświadczenie.

Usługę instalowania urządzenia powinien wykonać instalator lub firma instalatorska posiadająca wymagany prawem certyfikat F-Gaz.

(Zapytaj sprzedawcę o wzór oświadczenia oraz zapytaj swojego instalatora o numer certyfikatu F-Gaz) - POBIERZ OŚWIADCZENIE

---

Gwarancja - wg. załączonej karty gwarancyjnej z dokonywanymi okresowymi przeglądami technicznymi co najmniej dwa razy w roku, poświadczonymi wpisem w kartę gwarancyjną. Obowiązek spełnienia tego warunku spoczywa na Kliencie. Więcej informacji znajdą Państwo w karcie gwarancyjnej producenta HAIER (na stronie producenta oraz do pobrania poniżej - zakładka "Dodatkowe informacje")

HAIER-NORDIC-FLEXIS-PLUS-3,5
9 Przedmioty

8 innych produktów w tej samej kategorii: