Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
  • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
  • Tylko online
  • Nowy produkt

Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji

369,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
help_outlineZapytaj o produkt
Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji

Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji

 

Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła - rekuperacją dla domku jednorodzinnego do 270 m². tworzony jest w oparciu o system rurowy FOUR FLEX.

Tylko precyzyjny i profesjonalny dobór niezbędnych elementów wentylacyjnych jest w stanie zapewnić pełną satysfakcję z wydajności oraz cichej pracy systemu.


Projekt zostaje wykonany w oparciu o wszelkie normy budowlane i wentylacyjne. Po zakupie otrzymają Państwo kompletną dokumentacje zawierającą rysunki. Zawiera ona również położenie rekuperatora oraz wykaz niezbędnych materiałów wentylacyjnych wraz z ich wyceną, dzięki czemu poznają Państwo dokładny koszt całego systemu wentylacyjnego.

Po dokonaniu zakupu otrzymają Państwo formularz, który należy wypełnić ze szczególną starannością, ponieważ jest on podstawą wykonania projektu. Wszelkie zmiany są możliwe do wykonania przez instalatora na etapie realizacji projektu.

Do rozpoczęcia pracy nad dokumentacją niezbędne są również opisane i zwymiarowane rzuty parteru piętra oraz poddasza, jak i również wysokościowy przekrój budynku. Mogą być w postaci plików w formacie *.dwg, pdf lub dobrych jakościowo zdjęć albo skanów.

Po otrzymaniu właściwego projektu wentylacji wszelkie zmiany będą dokonywane odpłatnie.

Przewidywany czas realizacji projektu to 7 dni roboczych od momentu przesłania kompletu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy oraz zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym. W szczególnych przypadkach termin ten może się wydłużyć.

Pełną dokumentację projektu prześlemy Państwu na adres e-mail.

Składając zamówienie jako opcję dostawy proszę wybrać "Odbiór osobisty" - projekt zostanie wysłany drogą mailową.


Przedmiot dotyczy dokumentacji NIE podbitych pieczęcią.

 

PROJEKT
100 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: