ZESTAW Elementów do REKUPERACJI - Rekuperacja fi 75 / 200 m
 • ZESTAW Elementów do REKUPERACJI - Rekuperacja fi 75 / 200 m
 • ZESTAW Elementów do REKUPERACJI - Rekuperacja fi 75 / 200 m
 • ZESTAW Elementów do REKUPERACJI - Rekuperacja fi 75 / 200 m
 • ZESTAW Elementów do REKUPERACJI - Rekuperacja fi 75 / 200 m
 • ZESTAW Elementów do REKUPERACJI - Rekuperacja fi 75 / 200 m
 • ZESTAW Elementów do REKUPERACJI - Rekuperacja fi 75 / 200 m

  ZESTAW Elementów do REKUPERACJI - Rekuperacja fi 75 / 200 m

  3 650,00 zł
  Brutto
  Ilość
  Poprzednia najniższa cena: 3650

  ⚙️ ZESTAW DO REKUPERACJI ELEMENTY REKUPERACJA FI 75 / 200m

  Zestaw elementów rekuperacji mechanicznej do samodzielnego montażu.

  ✅ W skład zestawu wchodzi:

  • 4 szt. x 50m (200m) Kanał wentylacyjny Hava Silver Flex 75

  Nowoczesny przewód wentylacyjny o stosunkowo niewielkich średnicach do komfortowej dystrybucji powietrza.

  ➡️ Dane techniczne:

  • Średnica zewnętrzna: Ø75mm
  • Średnica wewnętrzna: Ø61mm
  • Długość: 50m
  • Wykonanie: polietylen HDPE
  • Palność: samogasnący HB (UL94)
  • Wydajność przewodu przy zalecanym przepływie: 31m³/h
  • Kolor: Szary (ta sama jakość jak w przewodach koloru niebieskiego i zielonego; podczas produkcji użyto pigmentu o kolorze szarym)
  • Warstwa wewnętrzna: LDPE-modified + silver30 ppm
  • Atest: higieniczny

  Krajowa deklaracja właściwości użytkowych

                   12.jpg

  ✅ W skład zestawu wchodzi:

  • 2 szt. Skrzynka rozdzielcza 12x75/160 lub 200

  Możliwość wyboru średnicy przyłącza fi 160 lub fi 200

  Innowacyjny system pozwalający wykonać samodzielnie rozdzielacze powietrza składające się od 3 do 18 króćców w wersji przelotowej i nieprzelotowej.

  Konstrukcja rozdzielacza umożliwia jego montaż w warstwach podłogi, sufitach podwieszanych, a także w ścianach szkieletowych.

  Rozdzielacze zostały zaprojektowane jako element modułowy z myślą o wygodzie użytkowania i łatwości montażu.

  Rozdzielacz jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi kanałami wentylacyjnymi ø75, ø160, ø200.

  W zestawie uszczelki oraz zaślepki.

  11-removebg-preview.png

  ✅ W skład zestawu wchodzi:

  • 12 szt. - Skrzynka rozprężna fi 125 2x75mm 

  SKRZYNKA ROZPRĘŻNA FI 125 2X75mm

  (HAVA-VPB125-2)

  ➡️ Dane techniczne:

  • Średnica pod anemostat: 125mm

  Akcesoria wentylacyjne przeznaczone są do montażu z najpopularniejszym wentylacyjnym systemem rozdzielaczowym opartym na karbowanej dwuściennej rurze Ø75.

  Skrzynka nawiewno - wyciągowa została zaprojektowana jako element modułowy z myślą o wygodzie użytkowania i łatwości montażu.

  Elementy wentylacyjne są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku karbowanymi rurami wentylacyjnymi Ø75.

  W zestawie uszczelki oraz zaślepki.

  ✅ W skład zestawu wchodzi:

  • 12 szt. - Rura PVC 0,5m - przedłużka skrzynki rozprężnej pod anemostat (możliwość skrócenia we własnym zakresie poprzez przycięcie)

  ✅ W skład zestawu wchodzi:

  • 12 szt. anemostatów nawiewno-wywienych (kierunkowych) do skrzynek rozprężnych
  • Kolor: Biały

  Niniejsza oferta prezentuje komplet wysokiej jakości komponentów, przy pomocy których można stworzyć w swoim domu. Zestaw ten przedstawia liczne funkcjonalności, które czynią go prostym i przyjaznym w montażu sposobem podejścia do instalacji rekuperacyjnych. Zestaw tych elementów projektowano z gruntu z myślą o samodzielnym montażu, dlatego też rozwiązania instalacyjne nie przewidują w tym wypadku konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu skróceniu ulega zarówno czas budowy systemu rekuperacji jak i również związane z nimi koszta.

  Kolejną zaletą elementów omawianego zestawu jest fakt, iż są one zbudowane w sposób jaki zapewnia wysoką kompatybilność. Dzięki niej nie stanowi problemu połączenie elementów tego zestawu z elementami instalacji wentylacyjnych i rekuperacyjnych o zróżnicowanych charakterystykach. Fakt ten oszczędza wydatki i poszerza możliwości dostosowania specyfiki systemu do konkretnych potrzeb i zastosowań. Niekiedy sama charakterystyka lokalizacji w których wdrażane będą systemu rekuperacyjne determinuje pewne rozwiązania, tym bardziej więc szeroka kompatybilność jaką przedstawiają elementy omawianego zestawu do rekuperacji jest wysoce użyteczna.

  Wszystkie elementy wchodzące w skład omawianego zestawu są wykonane przy zachowaniu wysokiej jakości. Zarówno dobór materiałów jak i precyzja wykonania czynią z tych elementów trwały i wydajny komponent systemu rekuperacji zapewniający dobre osiągi i bezawaryjność przez lata.

  Istotnym aspektem jest tu dobór materiałów, są one trwałe i elastyczne, co pozwala pochłanianie drgań spowodowanych pracą systemu wentylacji. Ponadto, z oczywistego względu ciągłego przesyłu powietrza przez system, jego komponenty muszą być odporne na wilgoć i zmiany temperatur, które powietrze niesie ze sobą. Wszystkie te punkty są spełniane przez elementy omawianego tu zestawu.

  Kanał wentylacyjny Hava Silver Flex 75

  W skład omawianego zestawu wchodzą cztery egzemplarze kanału wentylacyjnego Hava Silver Flex 75. Długość każdego z tych kanałów dochodzi aż do 50 metrów. Stwarza to więc szerokie możliwości dostosowania charakterystyki systemu wentylacji do potrzeb określonej aplikacji - mamy tu wszak aż 200 metrów przewodu. Oferta OtoWent dysponuje w razie potrzeby dowolną ilością dodatkowego metrażu przewodów i komponentów do wentylacji i rekuperacji o najwyższej jakości, jakie można bez przeszkód zakupić.

  Aspektem tego kanału jaki ułatwia wykorzystywanie go w realiach budownictwa mieszkalnego jest fakt, iż pozwala on cieszyć się wysoką wydajnością w zakresie ilości przesyłanego powietrza przy utrzymaniu niewielkiej średnicy. Z punktu widzenia montażowego jest to duży plus, ułatwia to również zachowanie nienagannej estetyki pomieszczeń, gdyż dzięki przystępnym rozmiarom taki kanał wentylacyjny jest łatwiej ukryć przed wzrokiem.

  Przepustowość omawianego kanału przedstawia imponującą wartość 31m³/h, jaka wystarczy do wielu zastosowań.

  Sam kanał wykonano z materiału samogasnącego, co jest cechą w oczywisty sposób istotną w kontekście ewentualnego zagrożenia pożarowego.

  Kolejny z istotnych aspektów tego rozwiązania dotyczy atestu higienicznego - Krajowej deklaracji właściwości użytkowych, co potwierdza wykonanie go w sposób zgodny z normami zapewniającymi bezpieczeństwo użytkowania.

  Skrzynka rozdzielcza 12x75/160 lub 200

  Kolejny z elementów omawianego zestawu to występująca w dwóch egzemplarzach skrzynka rozdzielcza. Dzięki nim, klient może wybierać pomiędzy przyłączami o zróżnicowanych średnicach, co podnosi uniwersalność i zakres zastosowań zestawu.

  Modułowa konstrukcja skrzynki i przewodów pozwala w razie potrzeby rozbudować instalację do pożądanych gabarytów, czyniąc te rozwiązania odpowiednimi do zastosowań w kontekście różnorakich nieruchomości. Sprzyja temu również dogodny sposób montażu, pozwalający ulokować ją zarówno w ścianie, jak i w suficie.

  ø75, ø160 jak i ø200 - wszystkie z tych średnic kanałów wentylacyjnych można z powodzeniem sprzężyć z omawianym rozdzielaczem.

  Skrzynka rozprężna FI 125 2x75mm.

  W proponowanym zestawie znajdziemy też skrzynki rozprężne FI 125 2x75mm, w 12 egzemplarzach.

  Skrzynki te zaprojektowane są z myślą o montażu wykonanym samodzielnie. Ich wysoka kompatybilność pozwala wykorzystać je w tandemie z wieloma odmianami kanałów wentylacyjnych.

  Prezentują one 125 milimetrów średnicy pod anemostat. Są odpowiednie do współpracy z systemem rozdzielaczowym o dwuściennej rurze karbowanej 75 milimetrów.  Uszczelki i zaślepki

  Na niniejszy zestaw składają się też uszczelki FI 75 w ilości 48 sztuk oraz zaślepki FI w ilości trzech sztuk.

  Posiadamy wszystkie elementy systemów wentylacyjnych płaskich oraz okrągłych. Zapraszamy na pozostałe aukcje.

  ZESTAW-REKUPERACJA-1-200m-VCB
  18 Przedmioty

  8 innych produktów w tej samej kategorii: