Klej Montażowy POLIAKRYLAN PREMIUM SUPERFIX 626
  • Klej Montażowy POLIAKRYLAN PREMIUM SUPERFIX 626
  • Klej Montażowy POLIAKRYLAN PREMIUM SUPERFIX 626

Klej Montażowy POLIAKRYLAN PREMIUM SUPERFIX 626

25,00 zł
Brutto
Ilość
Poprzednia najniższa cena: 25

PENOSIL POLIAKRYLAN PREMIUM SUPERFIX 626

Klej montażowy na bazie dyspersji poliakrylanu

Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków w miejscach zadaszonych

Odporny po utwardzeniu na temperatury w zakresie od -30°C do +70°C

Dobra przyczepność do większości materiałów budowlanych, takich jak beton, tynk, płyty gipsowo-kartonowe, drewno i materiały drewnopochodne, korek, polistyren itp.

Temperatura stosowania od +5°C do +30°C

Bezrozpuszczalnikowy, szybkoschnący klej, o doskonałych właściwościach uszczelniających i wypełniających, do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do klejenia materiałów takich jak drewno, nie polerowany kamień, beton, płyty gipsowo-kartonowe, ceramika, płytki, tablice korkowe, cegły, polistyren, itp. Utwardzony jest odporny na promieniowanie UV i wilgoć, możne być malowany.

  • Doskonale przylega do większości materiałów budowlanych, takich jak drewno, kamień, beton, matowe płyty gipsowo-kartonowe, ceramika, silikaty, cegły, polistyren.
  • Może być malowany farbami dyspersyjnymi.
  • Odporny na działanie promieni UV i wilgoć.

Zastosowanie:

Używany w czasie montażu konstrukcji drewnianych, paneli, listew dekoracyjnych, do wzmacniania połączeń śrubowych, zmniejszając ich zużycie. Do montażu elementów stolarki, drzwi i podłóg, mocowania dekoracji gipsowych i paneli dekoracyjnych. Sklejone elementy są sztywne i twarde, dlatego nie nadają się do ruchomych konstrukcji. Nadaje się również do wypełniania pęknięć i dziur. Nie może być stosowany do powierzchni będących w stałym kontakcie z wodą.

3a7c7c23997af536b5130625f6006252.jpg

UWAGA! W obecnie panujących niskich temperaturach, po otrzymaniu kleju konieczne jest pozostawienie go na 12 godzin w pomieszczeniu o temperaturze pokojowej w celu wyrównania temperatury.

Warunki aplikacji

Temperatura stosowania od +5 ° C do +30 ° C. Podczas procesu utwardzania kleju, wilgotność jest uwalniana.

W związku z tym, pomieszczenie musi być dobrze wentylowane w celu zmniejszenia wilgotności. Utwardzanie może odbywać się wolniej, gdy klejone powierzchnie będą nieporowate.

Instukcja stosowania

Powierzchnie muszą być wolne od tłuszczu, oleju, pyłu i luźnych cząstek. Należy odciąć gwintowaną końcówkę kartusza i nakręcić na dyszę aplikator. Odciąć gwintowną końcówkę w taki sposób, aby otwór był odpowiedni do aplikacji. Umieść pojemnik wraz z aplikatorem w pistolecie i wypełnij dyszę uszczelniaczem, kilkakrotnie naciskając na spust pistoletu. Podczas klejenia ciężkich płyt, wyciśniej klej na obie powierzchnie i przyciśnij je do siebie, zanim klej zacznie wiązać. Lżejsze elementy powinny być wspierane przez 2-3 godzin, ciężkie i wiszące elementy, aż do końcowego utwardzenia. Klej należy chronić przed wilgocią i zapewnić dobrą wentylację w czasie wysychania. Po utwardzeniu spoiwo może być pomalowany farbami akrylowymi.

SIL-KL-P
99826 Przedmioty

12 innych produktów w tej samej kategorii: