Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji
 • Tylko online

Projekt wentylacji mechanicznej - rekuperacji

150,00 zł
Brutto
Ilość
Poprzednia najniższa cena: 150

⭐ Tylko precyzyjny i profesjonalny dobór niezbędnych elementów wentylacyjnych jest w stanie zapewnić pełną satysfakcję z wydajności oraz cichej pracy systemu.

⭐ Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła - rekuperacją dla domku jednorodzinnego do 270 m² (do 2 kondygnacji). Tworzony jest w oparciu o system rurowy FLEX o średnicach ⌀63, ⌀75, ⌀90 lub płaskich FLAT oraz OCYNK.

⭐⭐⭐⭐⭐ 150,-zł brutto
Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła - rekuperacją dla domku jednorodzinnego do 270 m² (do 2 kondygnacji). tworzony jest w oparciu o system rurowy FLEX o średnicach ⌀63, ⌀75, ⌀90 lub płaskich FLAT oraz OCYNK.

✅ Podczas zakupu prosimy w wiadomości do sprzedającego podać adres e-mail, na który skontaktujemy się z Państwem w celu uzyskania materiałów oraz na który zostanie wysłany projekt.

✔️ Przewidywany czas realizacji projektu to 14 dni roboczych od momentu przesłania kompletu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy oraz zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym. W szczególnych przypadkach termin ten może się wydłużyć.

↘️ INFORMACJE:

 • Projekt zostaje wykonany w oparciu o wszelkie normy budowlane i wentylacyjne.

➡️ Po zakupie otrzymają Państwo kompletną dokumentacje zawierającą:

 • rysunki (uwzgledniające również położenie rekuperatora)
 • wykaz niezbędnych materiałów wentylacyjnych wraz z ich wyceną, dzięki czemu poznają Państwo dokładny koszt całego systemu wentylacyjnego.
 • bilans powietrza

Do rozpoczęcia pracy nad dokumentacją niezbędne są również opisane i zwymiarowane rzuty parteru piętra oraz poddasza, jak i również wysokościowy przekrój budynku. (Oznacza to konieczność przesłania projektu architektonicznego z czytelnymi wymiarami. W przypadku, w którym nie posiadają Państwo projektu architektonicznego, prosimy o własnoręcznie sporządzenie szkicu rozkładu pomieszczeń wraz z wymiarami poszczególnych ścian, otworów okiennych, drzwiowych oraz o napisanie przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń (np. pokój, kuchnia, salon itp.). W przypadku sporządzenia szkicu własnoręcznie prosimy o przesłanie go do nas w celu weryfikacji przed zakupem projektu.)Po zakupie skontaktujemy się z Państwem w celu wspólnego doboru najlepszego rozwiązania dla Państwa instalacji, w związku z powyższym otrzymają Państwo formularz z pytaniami do projektu. Formularz jest formą pomocy w celu usprawnienia naszej współpracy.

 • Należy dostarczyć je w postaci plików w formacie *.dwg, .pdf lub dobrych jakościowo zdjęć albo skanów poprzez e-mail.

➡️ Dodatkowo mogą Państwo przekazać informację pomocne dla projektantów dla przygotowania koncepcji, np.:

 • Lokalizację rekuperatora, ewentualnych pionów rekuperacyjnych między kondygnacjami, lokalizację czerpni i wyrzutni.
 • Wybór systemu rozprowadzenia kanałów elastycznych o średnicach 6375 lub 90 mm, FLAT lub OCYNK
 • Sposób rozprowadzenia instalacji (np. w warstwie ocieplenia stropu, w suficie podwieszanym, etc.)

✅ Podczas zakupu prosimy we wiadomości do sprzedającego podać adres e-mail, na który skontaktujemy się z Państwem w celu uzyskania materiałów oraz na który zostanie wysłany projekt.

➡️ INFORMACJE DODATKOWE:

✔️ Przewidywany czas realizacji projektu to 14 dni roboczych od momentu przesłania kompletu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy oraz zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym. W szczególnych przypadkach termin ten może się wydłużyć.

✔️ Pełną dokumentację projektu prześlemy Państwu na adres e-mail.

✔️ Aukcja dotyczy dokumentacji NIE podbitych pieczęcią. (Projekt z pieczęcią - zapytaj o szczegóły)

✔️ Po otrzymaniu właściwego projektu wentylacji wszelkie zmiany będą dokonywane odpłatnie tj. po ostatecznej akceptacji przez klienta, kolejne zmiany będą dodatkowo płatne w kwocie 100 zł netto.

✔️ Wszystkie niezbędne elementy uwzględnione w projekcie mogą Państwo zakupić u nas.

✔️ Zakup koncepcji rekuperacji dotyczy zaprojektowania jednej instalacji. W przypadku zakupu koncepcji instalacji dla budynku typu „bliźniak”, należy zakupić osobną koncepcję dla każdej z połówek budynku. Instalacja dla drugiej połowy budynku, jest osobną instalacją i nie jest odbiciem lustrzanym pierwszej części.

*Cena za projekty powykonawcze ustalana indywidualnie

Nasz zespół wykonuje projekty i obliczenia za pomocą profesjonalnych narzędzi

Poniżej przedstawiamy przykładowy projekt oraz dokumentację, którą otrzymują Państwo po zakupie:


UWAGA!

Tylko precyzyjny i profesjonalny dobór niezbędnych elementów wentylacyjnych jest w stanie zapewnić pełną satysfakcję z wydajności oraz cichej pracy systemu.

Zapraszamy również instalatorów oraz deweloperów do stałej wspópracy.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 512 925 601

 

HG-HAVA-PROJEKT
39 Przedmioty