Uszczelka do systemu płaskiego - Rekuperacja - System Owalny FLAT 52x117mm
  • Uszczelka do systemu płaskiego - Rekuperacja - System Owalny FLAT 52x117mm
  • Uszczelka do systemu płaskiego - Rekuperacja - System Owalny FLAT 52x117mm
  • Nowy

Uszczelka do systemu płaskiego - Rekuperacja - System Owalny FLAT 52x117mm

4,00 zł
Brutto
Ilość
Poprzednia najniższa cena: 4

Kanał płaski jest idealny do komfortowej dystrybucji powietrza, jego niewielka wysokość pozwala na zminimalizowanie przestrzeni instalacyjnej.

Uszczelka do systemu płaskiego owalnego FLAT 52x117mm

FlexiVent0552

⚙️ Parametry

Uszczelka do systemu płaskiego służy do uszczelniania połączeń w systemie 52 mm, przy łączeniach kanałów ze sobą oraz przy podłączaniu kanałów wentylacyjnych do rozdzielaczy i skrzynek rozprężnych.

System owalny FlexiVent

System dystrybucji powietrza FlexiVent obejmuje karbowane kanały wentylacyjne o wymiarze zewnętrznym 52x117 mm, wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dedykowany system połączeń umożliwia łatwy i szybki montaż instalacji podczas prac budowlanych lub remontu, bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Dzięki niewielkim rozmiarom kanałów powietrznych istnieje możliwość ich dyskretnego schowania w warstwie izolacji stropu, suficie podwieszanym lub zabudowie ściennej. Wykorzystanie elastycznych kanałów oraz uniwersalnych elementów łączeniowych i montażowych sprawia, że instalacja systemu jest intuicyjna i łatwa.

↘️ Informacje

Zastosowanie

Uszczelnianie połączeń w systemie 52 mm, przy łączeniach kanałów ze sobą oraz przy podłączaniu kanałów wentylacyjnych do rozdzielaczy i skrzynek rozprężnych.

Charakterystyka

• kauczuk,

• gwarantuje wysoką szczelność systemu (klasa C),

• temperatura pracy: od -20 do +60'С.

FlexiVent-0552
2754 Przedmioty

9 innych produktów w tej samej kategorii: